Jdi na obsah Jdi na menu
 


Membership

Membership - česky členství - si můžete zakoupit při registraci na CP či kdykoli poté.

Membership si můžete koupit buď prostřednictvím internetu nebo zakoupením karty, ze které si opíšete kód, kterým aktivujete člensví.

Máme 3 typy Membership karet:

Na 1 měsíc

Na 6 měsíců (půl roku)

Na 12 měsíců (rok)

member.jpg

 

Výhody Membershipu:

 1. Membeři si mohou zakoupit všechno oblečení a věci v katalogu oblečení. Pro nemembery jsou dostupné pouze tapety (pozadí na hráčské kartě vašeho tučňáka).

 

2. Membeři si mohou kupovat nábytek (a jiné věci do iglú) a následně si s ním iglú vyzdobit. Nemembeři mají pouze malé holé iglú.

 

3. Membeři mají přístup do všech párty místností + do nějakých bonusových. Nemembeři nemohou do memberských místností na párty.

 

4. Memberům je zpřístupněno podstatně více levelů v různých hrách na CP. Nemembeři mohou hrát jen prvních pár levelů.

 

5. membeři mají podstatně větší rozmanitost oblečení (souvisí s první uvedenou výhodou). Nemembeři většinou na párty dostanou pouze čepici.

 

 

6. Membeři mají své memberské známky a mohou si vyzdobit titulní stranu své známkové knížky. Nememberům je zpřístupněna sice většina známek, ale ne všechny a svou sběratelskou knihu si vyzdobit nemohou.

 

7. Membeři mohou vlastnit až 18 pufflů a svým pufflům mohou zakoupit čepice. Nemembeři mohou mít pouze 2 puffly a to modrého a červeného.

 

Zkrátka - členství má spoustu výhod a pokud máte čas na hraní CP a baví vás to, určitě se vyplatí.